ÖVRIGT / Smycken / Ringar 11187557
nr 1118 7557
Ringar
3 st, silver, 1950-tal, med tigeröga
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 juli 2017
kl 18:43:53
2/7 22:39:54
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
Springare (Stig Lindberg)